Piedalīšanās “Erasmus +”projektā

Mūsu uzņēmums, kas darbojas pieaugušo neformālās izglītības jomā nodrošinot svešvalodu apmācību pieaugušajiem, 2020-2021.gadā piedalījās 

“Erasmus +” programmā ar projektu “Efektīvu valodas mācīšanas programmu izstrāde pieaugušajiem”.

Projekta pamatmērķis bija paplašināt esošo valodu kursu piedāvājumu, kā arī  papildināt valodu apmācības programmas ar jaunām, efektīvām mācību metodēm, to ieviešanai klātienes nodarbībās un tiešsaistes nodarbībās attālināti.

Uzņēmumu pārstāvēja svešvalodu pasniedzēja Evija Baumane , kura apmeklēja  Europass Teacher Academy organizēto profesionālās pilnveides kursu “Creative Strategies for Language Teachers: Make it Easy, Make it Real” Florencē, Itālijā, kurā piedalījās arī pasniedzēji no Vācijas, Ungārijas, Polijas, Horvātijas u.c. valstīm.

Šis kurss ir paredzēts kreatīvu un digitālo valodas mācīšanas metožu apguvi valodu pasniedzējiem. Tā galvenais uzsvars ir vērsts uz  tradicionāļo  mācību metožu un jaunāko pieejamo digitālo rīku apvienotu izmantošanu valodu apmācībā, veicinot izglītojamo kreativitāti un aktīvu iesaisti kā klātienes, tā tiešsaistes nodarbībās.

Kursos papildus mācību grāmatai, darba grāmatai un klausīšanās uzdevumiem tiek izmantoti vingrinājumi valodu apmācības aplikācijās. Kursi ļauj izglītojamiem apgūt fonotēkas, gramatikas un vārdu krājuma pamatus.

Kursu jaunumiem var sekot mājaslapā, kā arī Facebook un Instagram kontos.

Aicinām kopā ar mums apgūt valodas – saziņas tiltu uz pasauli!