Vācu valoda iesācējiem no 11.janvāra

Vācu valodas kursi iesācējiem

Valodas zināšana sekmē mūsu konkurētspēju darba tirgū, palīdz  iepazīt citas tautas, to kultūru, dzīvesveidu, tradīcijas. Vācu valodā runā teju vai puse Eiropas!

Jauna grupa mācības sāk 11. janvārī.

 Vācu valodas kursi iesācējiem profesionālu un pieredzējušu pasniedzēju vadībā cilvēkiem bez priekšzināšanām vai ar pamatzināšanām paātrinātai valodas apguvei.

Apmācības notiek mazā grupā – 4-7 cilvēki, Rīgas Centrā.

Vienas nodarbības ilgums  3 x 45 min.

Pilna kursa ilgums – 10 nedēļas.

Cena – 4,75 EUR par akadēmisko stundu. Kopējā mācību  maksa par pilnu kursu 285 EUR (PVN iekļauts). Apmaksu iespējams veikt pa daļām.

Pieteikties

Piesakies kopā ar draugu un saņem 15% atlaidi pilnai mācību maksai!

Pēc sekmīgi apgūta kursa izsniedzam sertifikātu.

Papildus iespējas

 Ja ir interese par darbu ārzemēs, pēc kursu beigšanas piedāvājam  darbu Vācijā pie darba devējiem, ar kuriem mums, kā licencētam darbāiekārtošanas uzņēmumam ir noslēgti sadarbības līgumi.

✽ Interesentiem papildus piedāvājam apgūt īsu specializētu vācu valodas kursu atbilstoši profesijai. Šī valodas apguves programma ietver minimāli nepieciešamo zināšanu apjomu, kas vajadzīgss aprūpētājas / būvdarbu veicēja / viesmīlības sektora darbinieka / auklītes u.c. darbam Vācijā.

Jaunums!

 Vācu valodas sarunu un diskusiju klubs kursantiem, kursu beidzējiem – visiem, kuri vēlas nostiprināt un papildināt vācu valodas prasmes, piedaloties interaktīvās nodarbībās – lomu spēlēs, dialogos, prezentācijās, un sarunās par interesējošām tēmām. Nodarbības organizējam atkarībā no pieprasījuma un interesentu aktivitātes 1 reizi nedēļā vai 1 reizi 2 nedēļās, vakaros. Par konkrētiem laikiem informējam mājaslapas jaunumu sadaļā un Facebook lapā. Sekojiet mums!

Vēlies piedalīties?

Pieteikties