Valodu apmācība

Vācu un norvēģu valodas kursi

Svešvalodas zināšana sekmē mūsu konkurētspēju darba tirgū, palīdz  iepazīt citas tautas, to kultūru, dzīvesveidu, tradīcijas. Ar svešvalodas zināšanām mēs esam brīvi savā izvēlē – varam strādāt savā zemē un ceļot pa pasauli, vai izvēlēties strādāt citā valstī un dzīvot dzīvi par kādu sapņojām.

La Consult licencēta valodu centra mērķis ir palīdzēt cilvēkiem apgūt valodu sākot ar pamatiem, iegūtās zināšanas sākt pielietot jau no pamatzināšanu līmeņa un pilnveidot tās, attīstot runāšanas praksi.

Mēs piedāvājam apgūt vācu valodu, norvēģu valodu un angļu valodu profesionālu un pieredzējušu pasniedzēju vadībā tiem, kam nav priekšzināšanu vai ir nelielas pamatzināšanas, proti, no iesācēju līmeņa.
Mācību cikls ir izveidots kā intensīvie valodas kursi.

Apmācības notiek mazās grupās – pa 4-7 cilvēki, Rīgas Centrā, mājīgās un omulīgās telpās.

Vienas nodarbības ilgums  3 x 45 min.

Pilna kursa ilgums – 10 nedēļas

Cenas un cita informācija:

vācu valoda

norvēģu valoda

Divatā ir jautrāk! Piesakies kopā ar draugu un saņem 10% atlaidi pilnai mācību maksai! 

Pēc sekmīgi apgūta kursa saņemsi sertifikātu.

Pieteikties

Papildus iespējas

Ja ir interese par darbu ārzemēs, pēc kursu beigšanas piedāvāsim  darbu Vācijā vai Norvēģijā pie darba devējiem, ar kuriem mums, kā licencētam darbāiekārtošanas uzņēmumam ir noslēgti sadarbības līgumi.

Ja ir interese, papildus piedāvājam apgūt īsu specializētu vācu valodas kursu atbilstoši profesijai. Šī valodas apguves programma ietver minimāli nepieciešamo zināšanu apjomu, kas vajadzīgss aprūpētājas / būvdarbu veicēja / viesmīlības sektora darbinieka / auklītes u.c. darbam Vācijā.

Klubs paredzēts tiem, kuri vēlas nostiprināt un papildināt iegūtās vācu valodas prasmes, piedaloties interaktīvās nodarbībās – lomu spēlēs, dialogos, prezentācijās, un sarunās par interesējošām tēmām. Nodarbības organizējam atkarībā no pieprasījuma un interesentu aktivitātes 1 reizi nedēļā vai 1 reizi 2 nedēļās, vakaros. Par konkrētiem laikiem informējam mājaslapas jaunumu sadaļā un Facebook lapā. Sekojiet mums!

Vēlies piedalīties?

La Consult valodu centra mērķis ir palīdzēt cilvēkiem apgūt valodu sākot ar pamatiem, iegūtās zināšanas sākt pielietot jau no pamatzināšanu līmeņa un pilnveidot tās, attīstot runāšanas praksi. Tāpēc aicinām mūsu kursantus, kursu beidzējus un citus interesentus apmeklēt vācu un norvēģu valodu sarunu un diskusiju klubus.

Pieteikties