Norvēģu valodas kursi

Norvēģu valoda iesācējiem

Intensīvie norvēģu valodas kursi profesionālu un pieredzējušu pasniedzēju vadībā cilvēkiem bez priekšzināšanām vai ar pamatzināšanām – norvēģu valoda iesācējiem.

Apmācības notiek mazās grupās – pa 4-7 cilvēki, Rīgas Centrā.

Vienas nodarbības ilgums:  135 min.

Pilna kursa apjoms: 16 nodarbības A1/1 (48 akad. stundas).

Maksa par 16 nodarbību kursu: 312,- EUR (ieskaitot PVN). Apmaksu iespējams veikt pa daļām.

Pieteikties 

Piesakies kopā ar draugu un saņem 10% atlaidi pilnai mācību maksai!

Pēc sekmīgi apgūta kursa izsniedzam sertifikātu.

Papildus iespējas

 Ja ir interese par darbu ārzemēs, pēc kursu beigšanas piedāvājam  darbu Norvēģijā pie darba devējiem, ar kuriem mums, kā licencētam darbā iekārtošanas uzņēmumam ir noslēgti sadarbības līgumi.

Interesentiem papildus piedāvājam apgūt īsu specializētu norvēģu valodas kursu atbilstoši profesijai. Šī valodas apguves programma ietver minimāli nepieciešamo zināšanu apjomu, kas vajadzīgs aprūpētājas / būvdarbu veicēja / viesmīlības sektora darbinieka / auklītes / mājkalpotājas u.c. darbam Norvēģijā. Piedāvājam darbu minētajās profesijās.

 Norvēģu valodas sarunu un diskusiju klubs kursantiem, kursu beidzējiem – visiem, kuri vēlas nostiprināt un papildināt norvēģu valodas prasmes, piedaloties interaktīvās nodarbībās – lomu spēlēs, dialogos, prezentācijās, un sarunās par interesējošām tēmām. Nodarbības organizējam atkarībā no pieprasījuma un interesentu aktivitātes 1 reizi nedēļā vai 1 reizi 2 nedēļās, vakaros. Par konkrētiem laikiem informējam mājaslapas jaunumu sadaļā un Facebook lapā. Sekojiet mums!

Vēlies piedalīties?

 Tulkošana. Tulkošanas pakalpojumi un notariāli apstiprinājumi.

  • latviešu valoda – norvēģu valoda;
  • norvēģu valoda – latviešu valoda.