Vācu valodas kursi

Vācu valoda iesācējiem

Intensīvie vācu valodas kursi profesionālu un pieredzējušu pasniedzēju vadībā cilvēkiem bez priekšzināšanām vai ar pamatzināšanām – vācu valoda iesācējiem.

Apmācības notiek mazās grupās – pa 4-7 cilvēki, Rīgas Centrā.

Vienas nodarbības ilgums: 135 min.

Pilna kursa ilgums: 20 nodarbības (60 akad. stundas).

Apmācību maksa par 20 nodarbību kursu: 330,- EUR (ieskaitot PVN). Apmaksu iespējams veikt pa daļām.

Pieteikties

Piesakies kopā ar draugu un saņem 10% atlaidi pilnai mācību maksai!

Pēc sekmīgi apgūta kursa izsniedzam sertifikātu.

Papildus iespējas

 Ja ir interese par darbu ārzemēs, pēc kursu beigšanas piedāvājam  darbu Vācijā pie darba devējiem, ar kuriem mums, kā licencētam darbā iekārtošanas uzņēmumam ir noslēgti sadarbības līgumi.

Interesentiem papildus piedāvājam apgūt īsu specializētu vācu valodas kursu atbilstoši profesijai. Šī valodas apguves programma ietver minimāli nepieciešamo zināšanu apjomu, kas vajadzīgs aprūpētājas / būvdarbu veicēja / viesmīlības sektora darbinieka / auklītes u.c. darbam Vācijā.

 Vācu valodas sarunu un diskusiju klubs kursantiem, kursu beidzējiem – visiem, kuri vēlas nostiprināt un papildināt vācu valodas prasmes, piedaloties interaktīvās nodarbībās – lomu spēlēs, dialogos, prezentācijās, un sarunās par interesējošām tēmām. Nodarbības organizējam atkarībā no pieprasījuma un interesentu aktivitātes 1 reizi nedēļā vai 1 reizi 2 nedēļās, vakaros. Par konkrētiem laikiem informējam mājaslapas jaunumu sadaļā un Facebook lapā. Sekojiet mums!

Vēlies piedalīties?